MEDYCYNA WIELOWYMIAROWA

33.00 PLN

 

Drodzy czytelnicy!
Trzymacie w rękach unikalną książkę Ludmiły Puczko „Medycyna wielowymiarowa. System diagnozowania i samouzdrawiania człowieka", której znaczenie dla nas, naszych bliskich i dla całej ludzkości w pełni doceni nie każdy człowiek i nie od razu. Z czasem natomiast uświadomicie sobie to zrządzenie losu, gdy trafiła do was ta książka i dzięki niej uzyskaliście możliwość poznania ukrytej, zaszyfrowanej („hermetycznej", czyli tajemnej) wiedzy, która dotąd była starannie chroniona i która niewątpliwie będzie stanowiła podstawę światopoglądu i życia ludzi nowego tysiąclecia, a metody starożytnych uzdrowicieli i wtajemniczonych staną się dostępne dla wielu osób. Autorka tej książki - doktor nauk technicznych, fizyk, specjalizująca się w dziedzinie łączności kosmicznej, poświęciła około czterdziestu lat swojego życia na badanie energetyki i wibracji organizmu i wypracowanie metod samodiagnozowania chorób i samouzdrawiania. Na czym polega praktyczna wartość tej pracy? Książka stanowi bezcenny dar autora dla ludzkości. Pozwoli każdemu poczynić pierwsze realne kroki do absolutnie bezpiecznego i nadzwyczaj dokładnego badania swojego organizmu, poszukiwania najgłębszych przyczyn chorób i ich leczenia bez użycia lekarstw. Książka L. G. Puczko stwarza możliwość przeprowadzenia w każdej chwili diagnozowania funkcjonowania dowolnego organu, układu fizjologicznego, organizmu w całości na każdym poziomie (aż do poziomu wewnątrzkomórkowego), określenia głębokich przyczyn choroby i szybkiego uwolnienia się od nich.Medycyna Wielowymiarowa 
Spis Treści:


Część 1. 
Wielowymiarowa Anatomia Człowieka 
Rozdział 1. 
Starożytny (kosmiczny) model człowieka 
Rozdział 2. 
Struktura człowieka wielowymiarowego 
Część 2. 
System samodiagnozowania i samouzdrawiania 
Rozdział 3. 
Klasyfikacja w głębokich przyczyn polowych, powodujących zaburzenia czynnościowe w organizmie 
Rozdział 4. 
Rzędy wibracyjne – skuteczna metoda likwidowania głębokich przyczyn natury polowej (falowej) 
Rozdział 5. 
Metoda ujawnienia i likwidowania praprzyczyn 
Rozdział 6. 
Choroby przewlekłe. Koncepcja powstania i metody likwidacji 
Rozdział 7. 
Metoda ujawniania i likwidowania źródeł chorób przewlekłych w organizmie. Przywrócenie zdolności organizmu do samouzdrawiania (10 etapów) 
Rozdział 8. 
Infekcyjno-inwazyjny plan organizmu cżłowieka

Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane dane produktów nie zawierają braków lub błędów. Mają one charakter poglądowy. W przypadku wątpliwości prosimy o kontakt z obsługą sklepu przed podjęciem decyzji o zakupie. Wszystkie nazwy i znaki handlowe użyte w tekście są znakami zastrzeżonymi dla ich właścicieli i zostały użyte wyłącznie w celu identyfikacji. Niniejsza strona nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów prawa.

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.